• Новак
LED Пополнете Светлината, Црна Телескопски LED Светилка Ниска Потрошувачка на Енергија 3 Режим се Прилагодува со Tripod за Шминка за Фотографија за во Живо Стриминг

LED Пополнете Светлината, Црна Телескопски LED Светилка Ниска Потрошувачка на Енергија 3 Режим се Прилагодува

DEN 602.16

Достапност
Достапно за нарачка

[USB Кабел за Напојување] Низок напон и безбедно, погоден за различни уреди, како што се десктоп компјутери, лаптоп компјутери, моќ банка, полнење глави. [3 Режим Прилагодливи] Предвидени со 3 различни режими на боја : топло светлина, бела светлина, природна светлина.6 oz Package Листа : 1 x Tripod1 x Телескопски Pole1 x Живеат Light Note : 1.Тоа може да се прилагоди според осветленоста на извор на светлина што сакате. Инсталирајте светилка главата, продолжување, пол и tripod. [Безбедно Да се Користи] Постојан струја диск, ниска потрошувачка на енергија.Тоа може да се прилагоди според осветленоста на извор на светлина што сакате.Тоа нема да го додадете вашиот пакет товар.9 in Weight : Прибл. [Специјални LED Дизајн] LED светилка монистра, висока осветленост, долг животен век, на емитирана светлина е без сенка, без glares, не strobe, и заштита на видот.Ви благодариме за вашето разбирање. По поврзување на напојување, можете да ги контролирате светлина е од страна на оперативниот switch.Ве молиме да земете во реалниот како стандард. [Флексибилни Стигнале Tripod Стојат] LED светло со флексибилни стигнале tripod застане.Функција : 1.Тоа нема да го додадете вашиот пакет товар.3 in Tripod Висина : Околу. [Безбедно Да се Користи] Постојан струја диск, ниска потрошувачка на енергија. [USB Кабел за Напојување] Низок напон и безбедно, погоден за различни уреди, како што се десктоп компјутери, лаптоп компјутери, моќ банка, полнење глави.Не ултравиолетови и инфрацрвени зраци, ниска топлина, безбеден и еколошки.Не ултравиолетови и инфрацрвени зраци, ниска топлина, безбеден и еколошки. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.4 in Diameter : Прибл.Спецификација : Предмет Тип : LED Light Material : Алуминиумски + PC + Silicone Color : Black Voltage : 5 VColor Температура : 5000 KPower : 5 WService Живот : 50000 hours Three Боја на Светлина : Топла светлина, бела светлина, природни light Total Висина : Околу.Висина може да се прилагоди според вашите вистински потреби.

Спецификацијата

Item Type:
LED Light
Material:
Aluminum + PC + Silicone
Color:
Black
Voltage:
5V
Color Temperature:
5000K
Power:
5W
Service Life:
50000 hours
Three Color Light:
Warm light, white light, natural light
Total Height:
Approx.51-127cm / 20.1-50.0in
Selfie Stick Length:
Approx.22.5-100cm / 8.9-39.4in
Diameter:
Approx.16cm / 6.3in
Tripod Height:
Approx.20cm / 7.9in
Weight:
Approx. 500g / 17.6oz
Package List:
1 x Tripod :
1 x Telescopic Pole :
1 x Live Light :
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Со стоката дадена додека купуваат

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76