• Новак
CHICIRIS Велосипед Синџир Камшик Алатка за Полнење, Погодно да се Користи Велосипед Синџир за Полнење за Планински Велосипед

CHICIRIS Велосипед Синџир Камшик Алатка за Полнење, Погодно да се Користи Велосипед Синџир за Полнење за Планински

DEN 410.40

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа комбинација синџир камшик и lockring алатка е основна велосипед одржување алатка, погодно за отстрани cassettle да се поправи и да се спречи штетата со тоа.Велосипед касета отстранување алатка за полнење е применлив на 8, 9, 10 брзина freewheels и касети.Таа има ергономски 11 инчен рачка, на крајот не е лизга, лесен и удобен зафат.Лесен за употреба, велосипед синџир камшик алатка за полнење може да се користи за да се стегне за завртка на freewheels.Висок квалитет на 9 инчен синџир, можете исто така да се прошири синџирот што е потребно велосипед синџир камшик алатка за полнење.Функција : 1. Оваа комбинација синџир камшик и lockring алатка е основна велосипед одржување алатка, погодно за отстрани cassettle да се поправи и да се спречи штетата со тоа .2. Велосипед касета отстранување алатка за полнење е применлив на 8, 9, 10 брзина freewheels и касети.3. Лесен за употреба, велосипед синџир камшик алатка за полнење може да се користи за да се стегне за завртка на freewheels.4. Таа има ергономски 11 инчен рачка, на крајот не е лизга, лесен и удобен зафат.5. Висок квалитет на 9 инчен синџир, можете исто така да се прошири синџирот што е потребно велосипед синџир камшик алатка за полнење.Спецификација : Предмет Тип : Синџир Камшик + Lockring Tools Material : Јаглероден Челик + Plastic The Синџир Spanner е 30 cm/11.8 Долг (Не Вклучувајќи го и Синџирот) Пакет Листа : 1 x Синџир Whip1 x Lockring Алатка.

Спецификацијата

Item Type:
Chain Whip + Lockring Tools
Material:
Carbon Steel + Plastic
The Chain Spanner is 30 cm/11.8in Long (Not Including the Chain) :
Package List:
1 x Chain Whip1 x Lockring Tool :

Со стоката дадена додека купуваат

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

Ѓубре Може Да Отворен Пластични Ратан Корпата За Ѓубре Парк Хотел Лоби Канцеларија Корпата За Ѓубре Голем Капацитет

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 2068.80

Чувствителни Duckbill Ниво Прекинувач Страна Монтирани Брза Обработка на Течни Ниво Сензор за Предупредување(Тип

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Професионална изработка, одлична се

DEN 1495.20