• Новак
WANGLXST Расклопна Складирање Кутија со Капак, Пластични Количка за Складирање Бин Сад Пластовидно Виткање Комунални Гајба за Облека Играчка Книги Ужинка, Чевли Намир

WANGLXST Расклопна Складирање Кутија со Капак, Пластични Количка за Складирање Бин Сад Пластовидно Виткање

DEN 1463.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ова поместување на кутија, исто така може да се користи како играчка алатка документација ќебиња шопинг складирање кутија.Голем капацитет ќе може да се организираат и транспорт вашата потребни предмети повеќе лесно.Премиум Квалитет : Направени од Пластика, издржлив материјал, еко-пријателски.Круг страни на кутијата е безбедно за возрасни и за деца.Диво апликации : Оваа количка за складирање кутија е не се само идеални за возило багажникот, автомобили, патувања, кампување или на транспортот на храна во автомобил, но, исто така, за плакарот, гардероби, кујни, бањи, гардероби, итн.параметар : Материјал : пластични Отвори Димензии : 54cm x 36cm x 31cm Затворени Димензии : 54cm x 36cm x 9.5 cm Тежина : 2 KG Пакет се Вклучени : 1 x Количка за Складирање Кутија.Дали треба да се продавница за играчки на вашето дете плакарот, сакате да ги зачувате вашите градинарство алатки повеќе организирани во гаража, или сакате лесен начин да се стави возило essentials сите на едно место, Ништо не е повеќе погоден од овој компактен, простор за заштеда на складирање кутија.Карактеристики : Мали и прекрасен изглед, едноставно виткање на работата и лесно да се користат; Практична рачка дизајн, лесно да се носат; Пластовидно, Расклопна и простор за заштеда; Широко Апликации : Складирање кутија за автомобил се подигне; Облека за складирање кутии; Играчка складирање кутија; Шопинг гајба.Овие пластовидно, иновативни расклопна чување на кутии може да колапс целосно рамен да ги направи полесно да се складира кога не се користи.Лесно - го Носат Дизајн : Овој преклопен складирање кутија има Удобна рачка за лесно носење.Тоа може да бидат поставени во повеќе слоеви за да зачувате простор и зголемување на стабилноста.Простор за Заштеда, Свитлива Дизајн : Неколку чување на кутии може да бидат поставени на врвот на секоја друга.Анти-прав со Капак : капакот спречува прашината и нечистотијата од добивање внатре.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ѓубре Може Да Отворен Пластични Ратан Корпата За Ѓубре Парк Хотел Лоби Канцеларија Корпата За Ѓубре Голем Капацитет

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 2068.80

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76

Чувствителни Duckbill Ниво Прекинувач Страна Монтирани Брза Обработка на Течни Ниво Сензор за Предупредување(Тип

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Професионална изработка, одлична се

DEN 1495.20