• Новак
Сено Торба за Коњи Бавно се Хранат, Преносни Виси Двојно-Layer Оксфорд Ткаенина за Исхрана на Животните Торба за Чување на Сено Кутија за Пасиште Haylage

Сено Торба за Коњи Бавно се Хранат, Преносни Виси Двојно-Layer Оксфорд Ткаенина за Исхрана на Животните Торба

DEN 828.00

Достапност
Достапно за нарачка

[Лесно да се Вчита]големината на Бавна Храна Сено Торба е околу 33*18*60см, која е лесно да се вчита, и тоа може да се одржи многу сено за долго време се користи. [Материјал]Усвојува премиум оксфорд ткаенина, на сено бејл торба е со висока отпорност на абење и силна издржливост. [Намали Отпадот]Бавно се Хранат Сено Торба може да им овозможи на коњи да јадете полека и намалување на сено отпад.Прилагодливи појас е погодност за да се прилагоди за исполнување на вашите потреби.Затоа, внесувач лесно може да се закачи во близина на стабилна. [Широк Спектар на употреба]Големи Фидер Кеси се специјално дизајниран за чување на сено и исхрана на коњи, кои се добар и удобен алатка за да можете да ја користите за долго време. [Услуга]Можете да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Опис на производот : Донесува премиум оксфорд ткаенина, на сено бејл торба е со висока отпорност на абење и силна издржливост.На метален прстен клип на врвот лесно може да се закачи на било каде.На сено складирање торба е дизајниран со отсечени дупка за да се намали сено фира.Прилагодливи појас е погодност за да се прилагоди за исполнување на вашите потреби.Specifiction : [Име]:слоу фуд торба за коњи, со слама се хранат торба[Материјал] : Двоен слој 600 D Оксфорд ткаенина[Size] : 33*18*60см[Боја] : сино[Тежина ] : 0.465 kg Packaging вклучува : 1x Сено Bag Notes : 1. Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.2. Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76