• Новак
JUSTXIANG Пакет од 6 Перат Microfibre Крпа Влошки Одговара за Karcher Одговара за Easyfix Sc2, Sc3, Sc4, Sc5 Чистач на Пареа steam четка

JUSTXIANG Пакет од 6 Перат Microfibre Крпа Влошки Одговара за Karcher Одговара за Easyfix Sc2, Sc3, Sc4, Sc5

DEN 719.52

Достапност
Достапно за нарачка

Таписерии и деликатна, високо компатибилни со опремата.Цврст и издржлив, долг животен век.Работи И на Различни Катови мермер или тврдо, винил, ламинатни, плочка, гранит и други тврди површини.Вратете се користи и истрошени влошки, перат за повторна употреба, лесно за да ја прикачите.Боја : бела.Издржливи и сигурен квалитет замена на делови за нашите правосмукалки се твоите најдобри choice Package Содржина : 7 * Четка Pads Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76