• Новак
Туш Завеса, јас сум Убава Цртан филм Црна Девојка Сончоглед Daisy Цвет Инспиративни Цитати водоотпорен Полиестер Ткаенини Бања Завеси со Куки за Бања Врнежи Тезги Ка?

Туш Завеса, јас сум Убава Цртан филм Црна Девојка Сончоглед Daisy Цвет Инспиративни Цитати водоотпорен Полиестер

DEN 701.04

Достапност
Достапно за нарачка

★Функција : Ова туш завеса избрана издржливи, цврсто.Wrinklefree и значителни доволно да drape убаво и задржете на неговата форма, овој туш завеса не е само визуелно атрактивни, но обезбедува средно бариера против истекување вода. ★Водоотпорен : Вода глајд модели исклучување и суши брзо, гарантира дека вашиот туш завесата останува свеж и чист. ★Апликација : Око-фаќање на печатење додава впечатлив изглед на вашиот тоалет.Веднаш надградби било бања за да се создаде одмор и спа-како средина за бања, прозорец, балкон, Одржите вашиот дом чист. ★Против Солза и Засилен Врвот Насловот: Секој туш завеса карактеристики засилен метал grommet дупки (да се гарантира нема рѓа) и премиум пластични куки прстени се вклучени во секој пакет. ★Лесно Нега : Машина мие со ладна вода, нежно циклус, собори сува.Кул железо ако е потребно.Лесно да го додадете полиран да се чувствуваат вашата бања со овој дизајн ум туш завеса.Кој стандард grommet дупки по должината на врвот за бесење, можете брзо да го инсталирате завеса, како и отстранете ја за повремени машина за перење.Донесе атрактивна потпис се погледне за било бања внатре во куќата, и импресионира семејство, пријатели, како и на гостите.Едноставна Инсталација Секоја завеса содржи засилен buttonholes и пластични прстени вклучени, и дарежлив големина се сигурни да ги собере најмногу кади и туш партер -Главните карактеристики * Има предности на брзо сушење, мека рака чувство, вода-отвратителен и лесен за чистење итн. *Украсете бања во меѓувреме заштита на приватноста во туш или када. *Засилен врвот насловот и метал grommet се посилни и потрајни, не е лесно да се солза и носат. *Лесно да се инсталира и да се откажам, се поклопува со повеќето директно или криви туш прачки и куки или прстени.Куките се вклучуваат. *Машина перат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чувствителни Duckbill Ниво Прекинувач Страна Монтирани Брза Обработка на Течни Ниво Сензор за Предупредување(Тип

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Професионална изработка, одлична се

DEN 1495.20

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40

Ѓубре Може Да Отворен Пластични Ратан Корпата За Ѓубре Парк Хотел Лоби Канцеларија Корпата За Ѓубре Голем Капацитет

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 2068.80