• Новак
Wasserstein Пакет - Wyze Црна Соларен Панел и 2-во-1 Црно Универзална Олук Планината Компатибилен со Wyze Cam Отворено

Wasserstein Пакет - Wyze Црна Соларен Панел и 2-во-1 Црно Универзална Олук Планината Компатибилен со Wyze Cam

DEN 1439.52

Достапност
Достапно за нарачка

СОЛАРЕН ПАНЕЛ - Нашите wyze отворено камера соларен панел гарантира дека вашата камера никогаш не истекува на батеријата.За Прв пат се користи, целосно да ја наполните wyze соларен панел пред да го поврзете камерата.Процесот на полнење само почнува кога соларен панел е целосно наполнета.РАЗНОВРСНА МОНТАЖА - Нашата единствена 360-степен ѕид ви овозможува лесно позиција на вашата соларен панел е во најдобар насока, обезбедување на максимална изложеност на сончева светлина.Тоа доаѓа со 13.1 ft/4m кабел за лесен за монтирање.ВОДООТПОРНА ДИЗАЈН - во мека ПВЦ патент дизајн микро-USB глава што се проширува малку кога е вметната во отворање на камерата, а со тоа ефикасно справување тоа од влага.УНИВЕРЗАЛНА ОЛУК ПЛАНИНАТА - На Wasserstein Универзална Олук Планината е компатибилен со Трепкање на Отворено/XT2/XT, Прстен да се Држи До Кам Батеријата, Arlo од Суштинско значење центарот на Вниманието, Arlo Про 3/Pro 4, Arlo Ултра/Ultra 2, Eufy Cam 2/2 Pro/2 C, и Wyze Cam Отворено.УЖИВАЈТЕ во ВИСТИНСКИ ЗАШТЕДИ - Со овој пакет во споредба со купување на Wyze додатоци одделно.Се реализира огромни заштеди vs малопродажната цена плус живот за поддршка на корисниците на производите Направени од страна на Wasserstein.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат