• Новак
C & јас Голема Барел Помине Вежба Битови, Професионални Електрични Датотека за Нокти Вежба Машина, Ноктите Гелови се Отстрани, 3/32 (Три Крупни -3XC)

C & јас Голема Барел Помине Вежба Битови, Професионални Електрични Датотека за Нокти Вежба Машина, Ноктите

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

♥ C М и С, може да биде датотека мека гелови; XF, 2 XF, и 3 XF, погоден за база на гелови. ♥ Материјал : Волфрам Карбид.Тоа дава помине вежба со висока цврстина, долго сечење живот, и непречено да ја ротирате. ♥ Вежба глава : Дијаметар, 0.26 инчен / 6.6 mm.Должина, 0.5 инчи / 12.7 мм.Месо тело : 3/32 инчен / 2.35 mm.C & јас Голема Барел Помине Вежба Малку Електрични Дупчалки за Нокти Вежба Машина Големини за да Изберете : Супер Крупни – 5 XC Ултра Крупни – 4 XC Три Крупни – 3 XC Двоен Крупен - 2 XC Екстра Крупни - XC Крупни – C Медиум – M Казна – F Дополнителна Казна – XF Двојна Казна – 2 XF Тројна Казна - 3 XF.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чувствителни Duckbill Ниво Прекинувач Страна Монтирани Брза Обработка на Течни Ниво Сензор за Предупредување(Тип

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Професионална изработка, одлична се

DEN 1495.20

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76