• Новак
senya Перење Кошеви Сончоглед Дрво Перење Попречува Виткање Складирање Кошница Забавува(6cr1h)

senya Перење Кошеви Сончоглед Дрво Перење Попречува Виткање Складирање Кошница Забавува(6cr1h)

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Влакна.Увезени.Самостојна Ефект : Едноставно се водат на перење забавува излезе, ќе застане и да се задржи во исправена позиција за многу долго време, доста удобен без инсталација.Ве молиме да се стави на облека во тесни опсег, складирање кошница не ќе навалите.Пространа : Димензии на перење кошница да се 15.7 x 15.7 x 18.5 инчен кој лесно содржи перење.Тоа е совршен за универзитетот, дом и семејство употреба.Карактеристики:Здрав пролет структура, беспомошна и лесно да се свитка и продавница.Целосна zippered капак, запечатени и dustproof.Лесен и издржливи, лесно да се движите.Таа има 2 раце за смирено да го носат кога тар да laundromat.Расклопна Дизајн : Перење бин лесно може да се здипли во едно парче за да зачувате простор кога не се во употреба, идеални за патување, колеџ домови, campers, станови, апартмани, хотелот употреба, нови простории и шопинг.Лесни Материјали : облека попречи е направен од дебела полиестер, тоа е лесен уште издржливи, го прави лесно да се носи нагоре и надолу по скалите, перење дестинација, итн.Не користите за миење и машина за перење на алишта забавува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40