• Новак
Kokiya Нуркање Стабилизатор M6 M5 Завртка Топката Главата за Подводни за Светло во Видео Комплет Црна

Kokiya Нуркање Стабилизатор M6 M5 Завртка Топката Главата за Подводни за Светло во Видео Комплет Црна

DEN 741.60

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за стандард М5 & M6 навој дупка.За да се поврзете подводни пополни светло, светло во видео рака систем.M6 M5 Топката Главата Планината за Рачни Подводни Стабилизатор.Додаток за нуркање, нуркање и и други спортови на вода.Направен од алуминиум материјал, мала тежина и издржливи, подобра отпорност на корозија.Опис : - M6 M5 Топката Главата Планината за Рачни Подводни Стабилизатор . - Погоден за стандард М5 & M6 навој дупка. - За да се поврзете подводни пополни светло, светло во видео рака систем. - Направен од алуминиум материјал, мала тежина и издржливи, подобра отпорност на корозија. - Додаток за нуркање, нуркање и и други спортови на вода.Спецификација : - Материјал : Алуминиум Легура - Големина : 4.5x2.5x2.5 cm/1.8x1.0x1.0 inch Package Вклучува : 1x M6 Топката Главата.

Спецификацијата

- Material:
Aluminum Alloy
- Size:
4.5x2.5x2.5 cm/1.8x1.0x1.0 inch
Package Includes:
1x M6 Ball Head :

Со стоката дадена додека купуваат

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40