• Новак
AITTA Грб Рек Чевли Клупата, Индустриски Сала Дрво Entryway Складирање Полица 3 во 1 Дизајн, Лесно Собранието, Орев

AITTA Грб Рек Чевли Клупата, Индустриски Сала Дрво Entryway Складирање Полица 3 во 1 Дизајн, Лесно Собранието,

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен Дизајн : грбот рек дизајниран со силна челична рамка е токму елегантна комбинација на стилови кои им овозможуваат на око-фаќање и висок капацитет до 6.6 lb по кука и 176 lb за инженерните дрво полица. 3 Во 1 Дизајн : Грб багажник, чевли за складирање и клупата сите во едно.Со 7 куки и облека железница за чанти и марами и 2 метална жица полици за чевли, може да имаат седиште и биде удобно, додека ставање на вашите чевли.Индустриски Стил Шарм : Грациозни линии, дрвена табла во селски кафеава и црна метална рамка која враќање на старите времиња, овој индустриски стил производ ќе го направат вашиот дома на топло место.Димензија : ова палто управување со чевли складирање беше посебно дизајниран во големина : 27.6"L x 12.6"W x 71.7"H, која совршено ќе се соберат на облека, чевли и чанти.Лесно Собрание : Сите потребни додатоци и use manual вклучени, ве молам, инсталирајте чекор по чекор, според упатството.Ние обезбедуваме 30 дена бесплатен врати и една година грижете се-бесплатно гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

Ѓубре Може Да Отворен Пластични Ратан Корпата За Ѓубре Парк Хотел Лоби Канцеларија Корпата За Ѓубре Голем Капацитет

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 2068.80