• Новак
Autoark 3 Начин Дестилирани Термометар Адаптер со 24/40 Зглобовите и Завртка Капа за Дестилација Апарати,ЗИС-015

Autoark 3 Начин Дестилирани Термометар Адаптер со 24/40 Зглобовите и Завртка Капа за Дестилација Апарати,ЗИС-015

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направен од висок квалитет на borosilicate стакло,Силни и издржливи,отпорност на корозија.Дестилација Адаптер,3 Начин,24/40 Заеднички.Тешки Дизајн,Еднократно.Autoark обезбедува висок квалитет на лабораториски материјали и услуги на клиентите.За нашата услуга Секој од нашите производи се детално ја дизајниран и произведен да,имаме строга контрола на квалитетот на системот за да се обезбеди стабилен квалитет.Ако не сте целосно задоволни ќе бидат понудени за брзо враќање или замена,без прашања праша.Ние сме обезбедување на највисок ефективни производи до нашите клиенти!!!Не Чека!!!Добиете твое ДЕНЕС!!!Кликнете на жолтата Додади во Кошничка копчето погоре.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

Ѓубре Може Да Отворен Пластични Ратан Корпата За Ѓубре Парк Хотел Лоби Канцеларија Корпата За Ѓубре Голем Капацитет

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 2068.80