• Новак
Fmystery Bluetooth Слушалки 5.0 со CVC6.0 Микрофон Бучава Поништување на Bluetooth Слушалка 35Hrs Talktime Безжични Слушалки Hands-Free Слушалка за Возач на Камион со iPhone, Андроид мобилни Теле?

Fmystery Bluetooth Слушалки 5.0 со CVC6.0 Микрофон Бучава Поништување на Bluetooth Слушалка 35Hrs Talktime

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Хард-кор Bluetooth 5.0 чип ги отфрла Karton одложување изградена-во висока резолуција декодер, дозволувајќи им на сигналот да биде помоќен и подалеку, висока-брзина на пренос и играње игри да се види филмови со 0 одложувања.Стабилен пренос : Bluetooth 5.0, сигнал стабилност, нова генерација на ниско-енергетски Bluetooth 5.0 чип сигнали се повеќе стабилни и побрзо.Wraparound монтажа уво дизајн : ергономија, долго-носи, безболно кожата-пријателски материјал + ергономски дизајниран уво коски за удобно и долготрајни носат.180° ротирачки слушалката е слободен да се носат 180° ротирачки слушалка, која може слободно да се конвертира во лево и десно ушите и агол на приспособување не е повеќе ограничено.IPX5 водоотпорен ниво, така што веќе не се грижите за дожд и пот, бестрашен повеќе слободни.Specificaties : Bluetooth : V5.0 Supporting протоколи : HSP, HFP, со A2 DP, AVRCP, Apt-XNoise намалување : CVC6.0 Working растојание : 15 meters Waterproof оценка : IPX5 Battery се прикаже : поддршка (i OS и повеќето Андроид телефони) Batterij-индикатор : Литиум Polymeer Batterij Headphone капацитет : 300 m Ah Music време на репродукција : околу 30 часа (музика волумен ќе влијае време)ring time : 35 часа (Волумен големина влијае време)Standby-tijd : Една година(Многу ниска потрошувачка на енергија)време на Полнење : 2 hours Support режим : компатибилен со сите Bluetooth versions Sound : HD voice quality Wearing метод : носење на уво hanging Boot автоматско појавување на : supportpackage вклучува : 1 PC headset1 PC полнење линија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

Ѓубре Може Да Отворен Пластични Ратан Корпата За Ѓубре Парк Хотел Лоби Канцеларија Корпата За Ѓубре Голем Капацитет

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 2068.80

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76