• Новак
Eliza 3S Кутија Плетење Капчиња Коса 24 инчен 2 Пакети рачно изработени Пред Looped Кутија Плетенки Капчиња коса Екстензии за Црни Жени(24,2packs,30)

Eliza 3S Кутија Плетење Капчиња Коса 24 инчен 2 Пакети рачно изработени Пред Looped Кутија Плетенки Капчиња

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Кутија Плетенки Капчиња Плетење на Косата Материјал : 100% квалитет на Висока Температура sythetic влакна.Кутија Плетенки Капчиња Плетење на Косата Карактеристики : 100% Рачно изработени.Нема Мирис,Не е груб, Не е лесно да се одделат, Пред Looped лесно да се работи со инсталирате, погодна за секојдневно носење.Држете долго време со добра нега.Кутија Капчиња Плетенки Коса Големина : 24 инчен должина, Тежина : 100g(0.22 lbs)/пакет.Достапни бои : 1 B,Сива,T27,T30,T118. Насоки : 20 Насоки/пакет, 2 пакети/број (40 насоки/многу).Време на испорака : 3 до 5 работни дена по испорака( Премиерот 1-ден на превозот, 2-ден на превозот и стандард за испорака).Политика на враќање : Целосна наплата во рок од 30 дена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат