• Новак
JZENZERO Јака-клип Компатибилна Слушалка Со Bluetooth, Уво Клип Јака Vibrating Слушалка Слушалки Мини Слушалка Бизнис Слушалки Hands-Free Bluetooth Слушалка за Возење/Business/Канцеларија

JZENZERO Јака-клип Компатибилна Слушалка Со Bluetooth, Уво Клип Јака Vibrating Слушалка Слушалки Мини Слушалка

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Слушалките со Clip-за дизајн, можете да клип на јаката, вратоврска, или рамениците.Исто така, кога ќе нема потреба на earbuds, само повече на earbud.Носи утеха, добро за Автомобил, возачите, бизнисмени, компатибилен добро за повеќето од уредот со Bluetooth функции.Висок квалитет и јасен глас, дури и во бучна средина, како што се внатре во салата и работи / Велосипедизам на патот.?.Супер лесен и лесно ракување нудат најпознатите пријатно корисничко искуство.Бизнис lavalier слушалка има стигнале дизајн за лесно ракување во возење или средба. ?. 1. Слушалките со Clip-за дизајн, можете да клип на јаката, вратоврска, или рамениците.Исто така, кога ќе нема потреба на earbuds, само повече на earbud.2. Носи утеха, добро за Автомобил, возачите, бизнисмени, компатибилен добро за повеќето од уредот со Bluetooth функции.3. Висок квалитет и јасен глас, дури и во бучна средина, како што се внатре во салата и работи / Велосипедизам на патот.4. Супер лесен и лесно ракување нудат најпознатите пријатно корисничко искуство.5. Бизнис lavalier слушалка има стигнале дизајн за лесно ракување во возење или средба.Известување : *Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект*ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : Големина : Како на сликата shown1 поставите x Јака-клип Слушалки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76