• Новак
Cngstar Замена Вокер Трска Совети Гума Трајни Дополнителна Стабилност,Браун

Cngstar Замена Вокер Трска Совети Гума Трајни Дополнителна Стабилност,Браун

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјалот е гума.Околу 5cm во должина и за околу 3.8 cm во дијаметар и околу 1.9 cm во дијаметар и околу 1cm во грешка.Употребата на тврди површини се допадна отвори патеки, патишта, тротоари, или карпест терен и се чувствуваат дополнителни влечење од совети за да им помогне да се спречи лизгање и подобрување на стабилноста.Гума совети носат и имаат тенденција да стане лабава и движете надвор, па тоа е секогаш добра идеја да се носат дополнителни совети, особено за долги скокање.Производи вклучуваат : 1 компјутер.Патерици.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40