• Новак
Најлон Прилагодливи се Справи со Портокалова Притисни Копче, Навој Студ, 1-49/64 Должина, 1-3/8 во Височина, 1/4-20 TPI Конец, 3/8 Thread Length (Пакување од 2)

Најлон Прилагодливи се Справи со Портокалова Притисни Копче, Навој Студ, 1-49/64 Должина, 1-3/8 во Височина,

DEN 124.80

Достапност
Достапно за нарачка

Инч.Навој студ тип.Најлон пластични прилагодливи држела со push копчето и челик компонента.Се справи со : Стаклени влакна засилен термопластични со метални insert (внеси).Навој insert (внеси) и пролет : Челик, црна оксид заврши, притисни на копчето : Најлон пластика.Најлон пластични прилагодливи држела со push копчето.Патентиран и се направени во САД, се прилагодува рака држела WN 300 се резултат на современите индустриски дизајн : Стаклени влакна засилен термопластични со моделирани во метал insert (внеси).Сите такви држела имаат докажано дека се идеален, каде делови мора да биде стегната во затворен простор или во одредена лост позиција.Вметнатите е поврзан со лост преку serrations кои лесно може да се disengaged.Повлекување на рачката нагоре disengages на serrations, дозволувајќи таа да биде swivelled да идеален стегање позиција.За ослободување на рачката, на serrations автоматски повторно да се вклучат.Максимална отпорност на топлина од најлон пластични : 150 степен C (230 степен F).Портокал мазна најлон пластични притисни на копчето.Црна најлон термопластични.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Топол воздух пиштол,Преносни Мини Топлина Пиштол Намали Заврши за Втиснување, Мулти-Цел Рака Држете Втиснување

*Материјал : високо квалитетна ABS пластика на топлина пиштол тело и нерѓосувачки челик внатре, едноставн

DEN 359.76

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76