• Новак
JM Храна Тегла 700ml Нерѓосувачки Челик Вакуум Чорба Тенџере Термос За Храна Супа Со Контејнерите Патуваат Ручек Пикник Кутија Кригла Топлина задржување на Вода во Ши

JM Храна Тегла 700ml Нерѓосувачки Челик Вакуум Чорба Тенџере Термос За Храна Супа Со Контејнерите Патуваат

DEN 2181.60

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : не ' рѓосувачки челик ентериер и екстериер, бакар позлатен, трајни и simple3.7 цм, тежина : 600 грам, капацитет : 700 ml2.Тоа може да се користи не само како топла вода во шише, која го задржува течности топла или ладна за долго време, но, исто така, како чорба тенџере, што значи дека може да се вари јајце, супа, дури и патување ручек пикник кутија за надворешна употреба.Со приложување на капакот понатаму ќе се зголеми термичка ефикасност.8 см, со дијаметар : 9. Функција : вакуум изолација технологија за максимална температура на задржување, тоа може да се користи не само како топла вода во шише, која го задржува течности топла или ладна за долго време, но, исто така, како чорба тенџере, што значи дека може да се вари јајце, супа, дури и патување ручек пикник кутија за надворешна using4.Супериорен изолирани сад може да зависи да се задржи вашата храна потопло, постудено, новак, подолго.Термос вакуум изолација технологија за максимална температура на задржување, топли или ладни, го задржува течности топла за 12 часа и ладно за 24 часа.Само најдобрите материјали се користат за да се изгради оваа храна тегла и се 100% BPA free.Идеален избор за луѓе во движење, од не ' Рѓосувачки Вакуум Изолирани Храна Тегла е изграден за да трае и натоварени со карактеристики да се направи за повеќе пријатно јадење искуство.Пред вас се подготвени да ја користите, едноставно празна вода и да се пополни со вашата омилена храна објект.Пред да одите на спиење во текот на ноќта, се стави на точниот износ на ориз и врела вода во чашата, а потоа затегнете го капакот, можете да добиете вкусна каша кога ќе станам наутро.Со цел да се зголеми неверојатна изолација технологија, препорачливо е да или пред-студ или пред-греење на храна тегла само пред да го користите.Резултатот е изолација слој кој се врши подобро од било кој друг. Параметар : висина : 19.Ова може да се постигне со пополнување на храна тегла со ладна или топла вода од чешма, со приложување на капакот и дозволувајќи да се одморат за неколку минути.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Апстракт Слатки Кучиња Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милениче креве

DEN 1132.80

Домашно милениче Превозникот Жирафа Акварел Поздравниот Илустрација Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаени

DEN 859.20

Svopy Магнетни Сува Избришете Одбор-Преносни Алуминиумска Рамка Табла со Пенкало Фах Ѕид Монтирани Порака Презентација

Спецификации.оваа совршена големина табла има голема помош за раководители, наставници, ученици, студе

DEN 2304.00