• Новак
Радио Флаер Воздухот Возење Биланс на Велосипед, Деца Велосипед, на Возраст Од 1,5-5 (Амазон Ексклузивни) (808Z)

Радио Флаер Воздухот Возење Биланс на Велосипед, Деца Велосипед, на Возраст Од 1,5-5 (Амазон Ексклузивни) (808Z)

DEN 1466.40

Достапност
Достапно за нарачка

Удобност на седиштето се прилагодува да расте со вашето дете, и тонот на бел нуди дополнителна забава.Тоа, исто така, има контрола лента на рамка за да се обезбеди не се лизга за безбедност за вашето дете глајд модели.Белите ѕидови, исто така, го додадете овој класичен дизајн. се Препорачува за деца на возраст од 1,5 – 5 години.Како тие да научат да одат, планирам, и да ја стартувате, оваа рамнотежа на велосипед ќе ви помогне да ги развие координација.Избегнувајте wobbly и фрустрирачки обука тркала заедно!Тоа карактеристики гума воздух гуми дека прегратка на патот и здрав челична рамка за издржливост.ГУМА ВОЗДУХ ГУМИ : 12" гума воздух гуми се обезбеди непречено возење на секој терен. КОНТРОЛА ЛЕНТА НА РАМКА : Контрола лента на рамка обезбедува место за велосипедисти да ги пласираат своите нозе, како што планирам.Избегнувајте wobbly и фрустрирачки обука тркала заедно!Воздухот Возење Биланс на Велосипед карактеристики гума воздух гуми дека прегратка на патот и здрав челична рамка за издржливост.Максимална тежина капацитет од 50 кг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Svopy Магнетни Сува Избришете Одбор-Преносни Алуминиумска Рамка Табла со Пенкало Фах Ѕид Монтирани Порака Презентација

Спецификации.оваа совршена големина табла има голема помош за раководители, наставници, ученици, студе

DEN 2304.00