• Новак
AQUACREST Undersink GXRLQR Внатрешно Вода Филтер, NSF 42 Уверение, Замена за ГЕ SmartWater Пресврт и да се Заклучи Во-Линија GXRLQR Вода Филтер (Пакување од 3)

AQUACREST Undersink GXRLQR Внатрешно Вода Филтер, NSF 42 Уверение, Замена за ГЕ SmartWater Пресврт и да се

DEN 1151.76

Достапност
Достапно за нарачка

NSF 42 уверение за да овозможи подобро дегустација на вода со намалување на хлор, вкус и мирис; NSF 372 заверена олово-слободни материјали.По напредни надградба, бројот на моделот е променет од AQU-GXRLQR во AQU-FF23-QR.Точно алтернатива за вашиот Оригинален филтер без вода истекува.Заменете го вашиот филтер на секои 300 литри или 6 месеци да го зголеми загадувачи намалување.Јасни инструкции се вклучени.Лесна инсталација не бараат tools.Секој производ доаѓа заедно со пријателски услуги на клиентите.Замена за филтрација системи GXRLQ и GX1 S50, МОБ Smart Water GXRLQ филтер систем,Kenmore : 46-9914, AP3418061, WR17 X11608, ЕФФ-6023 A, Аква Свежи WF278. АКВА СРТОТ е независна бренд.МОБ GXRLQR.Работи со МОБ Smart Water GXRLQ филтер систем.Ве молиме имајте на ум ова е компатибилен резервен дел и производителите имиња и дел броеви се користат за референтни цели.AQUACREST е независна бренд.За врв перформанси, препорачливо е да се филтерот секој 300 литри или 6 месеци, кое и да доаѓа на прво место.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Симпатична Зајаче Зајакот Харе Возење Автомобил со Велигденски Јајца Мека Еднострани

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

DEN 636.00