• Новак
5D Дијамант Слика од Бројот Комплет, DIY Круг Слика Кристал Кристал Уметност Занает Слика Резерви за Дома Ѕид Оркестарот,Demon11.8×11.8 Инчен

5D Дијамант Слика од Бројот Комплет, DIY Круг Слика Кристал Кристал Уметност Занает Слика Резерви за Дома Ѕид

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вие треба да го направи тоа со себе.8 Inches Package Вклучува :  ☆1*Висок печатење платно ☆Шарени круг дијаманти ☆1*дијамант фах ☆1*точка дијамант пенкало ☆1*сликарство mud DIY дијамант сликарство чекори : 1.Платно Големина : 11.Честитки, можете да одат врамени и украсете го вашиот дом сега!СОВЕТИ : Ние продаваме смола дијаманти,полу-готови производи,не се вклучуваат рамки.Ова е DIY дијамант сликарство,не заврши.Здраво, Драги,Дали некогаш сте се наслика со дијаманти?DIY дијамант слика е еден од најпопуларните активност може да се направи вашиот цртеж соба, спална соба ,канцеларија,и на други места стануваат vivifying. 【УНИКАТНА УБАВИНА】Дијамант слика може да ги красат вашата liviling соба,спална соба,канцеларија и anywhereyou сакате да одговара на различни декорација стил.Enhanceyour рацете на способност и да биде добро искуство за семејството,да научат да се намали стресот,емоционалното прилагодување.Проверете код број на дијаманти и соодветниот симбол.Тоа може да ви даде поинаков животен стил.По сите симбол области се заглавени со дијаманти, стави некои книги на врвот ,нека се повеќе јасно.Стап дијаманти на соодветниот симбол на платно со пенкало или пинцети додека не се заврши тоа.Па тоа е совршен подарок за роденден и фестивали, Можете да ги испратите на вашите пријатели,семејства и колеги.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Materal : √платно, кристал (дијамант) √Големина : 11. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Дијамант уметност платното е со висок јасно печатење платно, водоотпорен, задебелување, животната средина заштитени, мека и не е лесно да се свитка. За да се избегне creasing, НЕ се свитка платно.Белешки : 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76