• Новак
Зелена Етикета Бренд 2 Пакет Замена Dustbuster Филтер VF110 за Црна+Декер правосмукалки

Зелена Етикета Бренд 2 Пакет Замена Dustbuster Филтер VF110 за Црна+Декер правосмукалки

DEN 174.96

Достапност
Достапно за нарачка

Зелена Етикета Замена за Црна+Декер Dustbuster Филтер.Компатибилен со Црна+Декер ОЕМ # VF110. Одговара на следните модели : CHV9610, CHV1210, CHV1410, CHV1410 B, CHV1410 L, CHV1510, BDH2000 L.Пакет содржи : 2 x Филтри.Без прашања праша политика на враќање.Целосно се враќа.Зелена Етикета е производител на премиум резервни вакуум и пареа четка филтри и додатоци.Висок квалитет.За поддршка на корисниците.Широк спектар на филтри, кеси, и влошки.Лесно може да го замени.Пена и се чувствува филтри чист воздух со држење на поголеми честички откако ќе влезе во вакуум и пред тоа добива да HEPA филтрација и на крајот на надворешната средина.HEPA филтри има комплекс влакнести структура и припаѓаат на парична казна прочистување категорија.Поминува низ филтер влакна, честички се лепат за нив преку комбинација на следните механизми : .Зелена Етикета нуди широк спектар на високо квалитетни вакуум замена на филтрите.Висок квалитет на филтри се клучни за чиста животна средина и подобро здравје.Зелена Етикета нуди широк опсег на замена на филтрите за вашиот уред за чистење.Добро филтри се клучни за подобро здравје, како и право вакуум.Зелена Етикета нуди широк опсег на замена на филтрите за вашиот уред за чистење.Добро филтри се клучни за подобро здравје, како и право вакуум.За ваша погодност, Зелена Етикета, исто така, нуди голем број на замена на филтер колекции кои facillate вашето пребарување и да ви помогне да го добиете најдоброто занимава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

Gaeirt Конверзија Модул 0-5V PWM Сигналот на Напон Напонот Конвертор за Сигнал Интерфејс за Комутација за Индустриска

1 Овој модул може да се конвертира 0100% PWM дигитален сигнал во аналоген сигнал 2 Влезниот дигитален сигнал

DEN 1694.40