• Новак
Жените Планета Качулка Лабава Секојдневен Печатени Маскирани Pullover Солидна Jupmer Блузи

Жените Планета Качулка Лабава Секојдневен Печатени Маскирани Pullover Солидна Jupmer Блузи

DEN 52.56

Достапност
Достапно за нарачка

☞️Мека и свиленкаста чувство,никогаш не исчезнува или се намали.09" Ракав : 46cm/18.32" Должина : 61cm/24.11" Должина : 63cm/24.24" Ракав : 48cm/18.Овој лесен, Жените sweatshirt е совршен за оние безгрижно дена! ☞☞Информација за производот : ☞Сезона : Есен,Зима ☞Пол : Жените ☞Повод : Случајни,Партија,Плажа ☞Ракав должина : Долги ракави ☞должина : Редовни ☞Одговара : Одговара на сличен легален начин да големината ☞Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува ☞Она што ќе добиете : 1 PC Жените sweatshirt Големина : Среден | Боја : Вино Промоции може да варира во зависност од големината/боја.80" ☞Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 116cm/45. ☞️Овој ден-класичен pullover качулка карактеристики на кенгур џеб и широк ребрести полите и манжетни да се заклучи во топлина. ☞☞Препорачува големина : ☞Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104cm/40.☞Материјал : Полиестер.94" Ракав : 44cm/17.52" Ракав : 45см/17.82" Ракав : 49cm/19.02" ☞Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 108cm/42. ☞️На атлетик одговара дека се наоѓа блиску до телото за широк опсег на движење, дизајнирана за оптимални перформанси и во текот на целиот ден удобност.Рака Мие Само.Висок Квалитет и удобно.67" Ракав : 47cm/18.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76