• Новак
Pite Еден Зафат Tricep Јаже со Кабел Машина Прилогот

Pite Еден Зафат Tricep Јаже со Кабел Машина Прилогот

DEN 354.00

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од 12" тешки извртени најлон за поддршка дури и најтешкиот тежина оџакот кабел машини.Одлично за еден или тандем tricep притиснете падови, чекан кадрици, и боди билдинг.Ја зајакне вашата triceps со еден зафат tricep јаже.Вклучува 5" кабел машина прилогот и екстра дебели гума браник да се обезбеди вашите зафат.Совршен професионални допре до секој дом салата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76