• Новак
STUOARTE Милениче Шепи Печати Мода столче Опфаќа, 2 Парче Еластичен Мека Кофа столче Покрие Висока Назад Дише Перат Авто Додатоци Универзална Одговара за SUV Седан Комбе

STUOARTE Милениче Шепи Печати Мода столче Опфаќа, 2 Парче Еластичен Мека Кофа столче Покрие Висока Назад Дише

DEN 344.88

Достапност
Достапно за нарачка

★【Материјал】 Направен од висок квалитет на полиестер,која е мека и издржливи.Предната површина како faux кадифе.Назад е еластичен полиестер. ★【Стилски и Практични】 На отпечатоци се различни и симпатична,убава до вашиот автомобил внатрешни работи, додека за заштита од нив, spills, дамки, кинење, исчезнува и повеќе. ★【Универзална Големина】 Одговара за повеќето автомобили,џип,седан или комбе,НО НЕ и 100% гаранција.Ве молиме да проверите на нашата големина и компатибилност водич пред да го купите.ТОПЛО ИЗВЕСТУВАЊЕ-НЕ може да се користи на места со интегрира воздушни перници,појаси или потпирачи за раце. ★【Лесно да се Инсталира и чисти】Лесно да се стави на седиштата на вашето возило,клип клипови под вашиот седиште, да остане во место.Лесно да се чисти и машина измиени. ★【Голем Избор на Подароци】Совршен избор за да ги красат возило предните седишта и обезбедува удобен начин да се заштити со стил, и тоа е убав подарок за себе,семејството,пријателите.Пакет : Модерен Печати Универзална столче Опфаќа збир на 2 Парче Предните Седишта Само Инструкции : Step1 : Поставете го седиштето покрие во текот на врвот на седиштето и се повлече нежно кон база на седиштето Step2 : Лоцира за прицврстување на наушник на внатрешната страна на капакот и притиснете преку јазот помеѓу горниот и долниот дел од седиштето се додека не помина преку задниот дел на седиштето.Step3 : се Водат на дното на седиштето покрие во текот на дното седиште перница се додека целосно покриена.Чекор 4 : се Движи на назад на седиштето и се зацврсти на еластична кука ремени во дупки од помине низ размавта да се обезбеди седиштето покрие позиција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ѓубре Може Да Отворен Пластични Ратан Корпата За Ѓубре Парк Хотел Лоби Канцеларија Корпата За Ѓубре Голем Капацитет

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 2068.80