• Новак
Madhouse од страна на Мајкл Aram Tritan Двојно старомодна Чаша, Блок

Madhouse од страна на Мајкл Aram Tritan Двојно старомодна Чаша, Блок

DEN 168.00

Достапност
Достапно за нарачка

Мајкл Aram дизајниран старомодна пијат чаша.Има 12-унци.Направени од издржлив Eastman Tritan кополимер пластика.Изгледот на стакло без пукање на обичните пластични.Пребарување на сите madhouse колекции за врвен за еднократна употреба и неформални меламнин забавна ансамбли.Инспириран од текстурата на природни камени блокови, на Мајкл Aram блок колекција е различна се на добро познати уметникот потпис органски дизајни.На извајани камен текстура се појавува ледените и кул на допир, што го прави совршен годината за забавни моменти од одмор страни покрај базенот собири.Madhouse парична казна хартија и неформални забавна колекции се изградени од само повеќето исклучителна материјали и се стремиме да им помогнам на границите на она што може да се направи во светот на еднократна употреба и неформални serveware, направени неизбришливо уникатен по тоа што секој сет на чинии и садови е со цел да се интегрираат беспрекорно заедно со сите Мајкл Aram иновативниот колекции и дела.Без разлика колку неформални или формални случај, овие производи да донесе леснотија и удобност, без да се жртвува стил, елеганција или детали, бидејќи секој забавен момент треба да дадат изјава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76

CESULIS Две-Контраст Боја во Боја Пен Носителот Десктоп Складирање Кутија Биро за Статистика Организатор Додатоци

Стави прекрасен пишување во пен носителот, двебоја десктоп пен носителот.Затворена дизајн, стабилни, по

DEN 287.76