• Новак
Qinnyo Женска Плус Големина Блузи,Секојдневен Солидна Печатење Во Боја Zip Копчето Долги Ракави Лабава Мода Chiffon Кошула Блузи

Qinnyo Женска Плус Големина Блузи,Секојдневен Солидна Печатење Во Боја Zip Копчето Долги Ракави Лабава Мода

DEN 1550.40

Достапност
Достапно за нарачка

23" -Рамо : 39cm/15. ●【Материјал】 : Полиестер.94" -Sleeve : 60cm/23.92" Големина : XXXXL -Биста : 120cm/47.52" -Sleeve : 61cm/24.13" Големина : XXL -Биста : 112cm/44.02" -Рамо : 41cm/16.53" Големина : XXXL -Биста : 116cm/45.09" -Sleeve : 62cm/24.59" -Рамо : 45см/17.Ве молиме љубезно се однесуваат на нашата големина на табелата како на четвртата слика го покажува. ●【Облека Грижа】 : Рачно или во Машина за Миење со Ладна Вода,Висат или Линија Сува,Не Кајгана.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ѓубре Може Да Отворен Пластични Ратан Корпата За Ѓубре Парк Хотел Лоби Канцеларија Корпата За Ѓубре Голем Капацитет

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 2068.80