• Новак
5PCS/МНОГУ 12V40W Керамички Патрон Грејачи 12V 40W 1 Метар Линија 3D Принтери Делови Алуминиум Дел

5PCS/МНОГУ 12V40W Керамички Патрон Грејачи 12V 40W 1 Метар Линија 3D Принтери Делови Алуминиум Дел

DEN 660.00

Достапност
Достапно за нарачка

Број на модел : MW.is_customized : Yes.Единица Тип : многу (5 парчиња/многу).Пакет Тежина : 0.01 kg (0.02 lb.).Пакет Големина : 5cm x 5cm x 5cm (1.97 во x 1.97 во x 1.97 во).Тип : Напон Regulator Application : Computer Supply Напон : 1 Dissipation Моќ : 1 Model Број : MWis_customized : Yes Unit Тип : многу (5 парчиња/многу)Пакет Тежина : 0.01 kg (0.02 lb.)Пакет Големина : 5cm x 5cm x 5cm (1.97 во x 1.97 во x 1.97 во).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ѓубре Може Да Отворен Пластични Ратан Корпата За Ѓубре Парк Хотел Лоби Канцеларија Корпата За Ѓубре Голем Капацитет

Материјалот е со висок квалитет, еколошки, се чувствува добро и издржливи, погоден за дневна соба, кујна,

DEN 2068.80