• Новак
SMAKN 2 парчиња SMA-JJW SMA Машки да Машки Адаптер АНТЕНСКИ Приклучок Десен Агол Од 90 Степен

SMAKN 2 парчиња SMA-JJW SMA Машки да Машки Адаптер АНТЕНСКИ Приклучок Десен Агол Од 90 Степен

DEN 183.84

Достапност
Достапно за нарачка

SMA Машки да Машки Адаптер АНТЕНСКИ Приклучок Десен Агол Од 90 Степен SMA-JJ /132193 /SMA-и-TNC-Connector1 : 221 Опис : Конектор : SMA Машки(Внатрешната игла) Пакет се Вклучени : 1 x SMA Машки да SMA Машки Адаптер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат