• Новак
12 инчен RG188 BNC ЖЕНСКИ СМ BULKHEAD да F МАШКИ АГОЛ Pigtail Скокач коаксијален АНТЕНСКИ кабел 50ohm Брзи Превозот САД

12 инчен RG188 BNC ЖЕНСКИ СМ BULKHEAD да F МАШКИ АГОЛ Pigtail Скокач коаксијален АНТЕНСКИ кабел 50ohm Брзи

DEN 394.08

Достапност
Достапно за нарачка

РГ-188. Конектор 1 - BNC ЖЕНСКИ СМ BULKHEAD.Конектор 2 - F МАШКИ АГОЛ. 12 инчи.Брзи Превозот Од САД!. 12 инчен RG188 BNC ЖЕНСКИ СМ BULKHEAD да F МАШКИ АГОЛ Pigtail Скокач коаксијален АНТЕНСКИ кабел 50ohm Висок Квалитет, Брзо САД Превозот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат