• Новак
Walsai Вежба Душеци Загатка Пена Душеци Салата Тротоарите Мат Покрие 20 КВАДРАТНИ.FT Interlocking Пена Душеци со ЕВА Пена Подни Плочки за Домашна Фитнес Опрема за Вежбање

Walsai Вежба Душеци Загатка Пена Душеци Салата Тротоарите Мат Покрие 20 КВАДРАТНИ.FT Interlocking Пена Душеци

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

- ТРАЈНИ & ТЕКСТУРА НЕ се ЛИЗГА ПОВРШИНА Модели на површината спречува лизгање и повреди за време на вашето вежбање.На душеци, исто така може да се сечат па да се вклопат во кориснички тренингот области на вашиот избор. ✅ ЗАШТИТНА ТРОТОАРИТЕ : Нашата interlocking загатка душеци се задржи вашиот кат заштитени од гребнатини,scuffs и учениците,особено кога се користи за вашиот дом салата, гаража или игра област на децата.На влага-отпорни технологија ви овозможува да ги исчистите мат со сапун и вода лесно.ПРЕДНОСТИ : - ИДЕАЛЕН ЗА ГИМНАСТИКА, ЈОГА, ПИЛАТ, CROSSFIT Тоа може да биде лесно да се собраа и се одделуваат во минути. ✅ ЛЕСНО СОБРАНИЕ : се Состои од лесни парчиња мозаик дека може да биде поврзан и расклопуваат лесно, па може да донесе душеци каде што сакате или брзо навивам ги настрана за складирање кога не е во употреба.✅ ПОКРИЕ 20 КВАДРАТНИ. ✅ ВОДООТПОРЕН и ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : вода-отпорни и бучава-намалување дизајн го прави мат лесно да се чисти и да се избрише, со што дополнително зголемување на издржливост.Ова е идеален за сите видови на средини, вклучувајќи домашни спортски сали, workspaces или детски игралишта.FT : пена, патосници вклучуваат 20 плочки и 20 граници. - ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ – ВОДООТПОРЕН се Спротивстави на било течност и хемикалии се најде во workspace. - ПЕРНИЦА & ПОДДРШКА Докажани за ублажување на притисокот кога вежбате. ✅ ТРАЈНИ & НЕ се ЛИЗГА : не-пропадна текстура и шок-апсорбирање на површината на ЕВА пена обезбеди удобно чувство да се вежба и помогне во олеснување на притисокот врз вашето тело, спречување на повредите.Секоја плочка мерки 12"L x 12"W x 7/16"дебела – Мерка дебели од највисоката точка на текстура.4 во Пакет Листи и тоа : - 20 x ЕВА Пена Душеци - 48 x Граница Рабовите Напомена : - ве Молиме погледнете на мерење. - ДЕЦА ИГРАЛИШТЕ На душеци се направени од мека висока густина ЕВА пена дека е дебела & мека доволно за да им даде на вашите деца удобно и безбедно игралиште.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат