• Новак
Uttermara 15 кг Бушава Faux Крзно Пондерирана Ќебе, Супер Меки Кадифен Руно и Пријатно Sherpa Обратна & 7 кг Деца Пондерирана Ќебе Светат во Темница, Кадифен Руно со Светлосен О

Uttermara 15 кг Бушава Faux Крзно Пондерирана Ќебе, Супер Меки Кадифен Руно и Пријатно Sherpa Обратна & 7 кг

DEN 911.76

Достапност
Достапно за нарачка

Двојно-Еднострани, Двојно Удобноста : Направен со 100% полиестер микрофибер материјал, Uttermara делукс меки пондерирана ќебе комбинира луксузен мекост со врвна удобност со своите 1.57 инчен 260 GSM кадифен faux крзно руно врвот и 220 GSM Sherpa обратна.На совесни шевовите се постигне уредни изглед, зголемена издржливост, па дури и губење на дистрибуција.Сјај-in-the-dark Пондерирана Ќебе : Прозрачна ќебе апелира до децата и помага да се стави на весела расположение.Glittery ѕвезда месечината истера кошмари, па малку се оние кои не се долго се плаши во темница.Пондериран ќебе смирува деца надолу, нудејќи нежно cuddles и промовирање на длабок сон.Комбинацијата на овие два магични сензорни дразби tucks деца во убаво и лесно и да ви даде среќни деца следниот ден.Повеќе намени : Uttermara меки faux крзно пондерирана ќебе ви нуди неочекувани удобност и топлина и се вклопува без никаков напор во вашиот секојдневен живот без разлика дали сте релаксирање на каучот, dozing исклучена во вашиот кревет, уживање во филмот во домашно кино или лер во паркот.Еден-на-еден вид на Подароци : Мека и пријатна пондерирана ќебе дека фрла lustrous светла може да биде специјален подарок за деца' родендени и Halloweens.Симпатична диносаурусите ги донесе на патување низ милиони години и искра бескрајна фантазија, без разлика што е во cuddles во кревет, snuggles на каучот, или во мамо оружје. 100% Задоволителна Услуга : Ние сме посветени на подобрување на вашиот шопинг искуство.Се чувствуваат слободни да не контактирате за размена или да се вратат ако не сте задоволни со нашите производи.Ние сме секогаш во вашата услуга.Uttermara прозрачна пондерирана ќебе нуди идеални притисок за вашите деца, за да можат да спијат подобро.Покрај тоа, сјајот помага отфрли стравот од темнината и да ги смири децата надолу пред да заспие.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат