• Новак
за Мерцедес-Бенц E-Класа Премиум Опремени Автомобил Покритие со Складирање Торба

за Мерцедес-Бенц E-Класа Премиум Опремени Автомобил Покритие со Складирање Торба

DEN 1559.04

Достапност
Достапно за нарачка

Игла Удар Тепих за да се осигура вашата душеци трае многу години.Оваа премиум автомобил покритие за полнење е совршен дали сте за чување на вашиот автомобил за зима или преземање на и надвор секој ден!Комплет бродови заврши со преголеми складирање торба без дополнителни трошоци, со што складирање бриз!Плус, бидејќи складирање торба е преголеми нема повеќе да се бори, се обидува да се свитка вашиот покрие само така, со цел да го собере назад во торба!Сега ќе биде во можност да ја извадите внатрешноста лесно!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат