• Новак
E-извонредни DC Штекер 5PCS 5.5 мм x 2,5 mm Женски DC Барел Џек Лемење Адаптер за видео надзор DVR Камера

E-извонредни DC Штекер 5PCS 5.5 мм x 2,5 mm Женски DC Барел Џек Лемење Адаптер за видео надзор DVR Камера

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Конектор Големина : 5.5 x 2,5 mm /0.22x0.10 Инчи.Користете заварување врска, врска е цврста и издржлива.Обично се користи за поврзување кабли до потребната должина, или да го замени оштетената конектори.Погоден за мал електронски проекти и затворено коло TV апликации.Боја : Црна.Пакет Содржина : 5 PCS.Опис на производот Спецификации Име на Производ : DC Штекер Материјал : Пластични и Метални Струја : 1-3А Напон : 9 - 48 V DC Внатре дијаметар : 2,5 mm/0.10 Инчен надворешен дијаметар : 5.5 мм/0.22 Инчен Врска технологија : лемен Боја : Црна Пакет Содржина : 5 PCS Карактеристики : Ова Conwork DC Приклучок за Полнач е во прилог на енергија кабел користејќи лемење терминали, совршен за правење на кабел до посакуваната должина или замена на скршен конектор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат