• Новак
Bluetooth Слушалки со LED Дисплеј, Безжична Bluetooth V5.0 Нано Слој Smart Конекција, Бучава Поништување на Микрофонот во Раце Слободни Слушалка за мобилен телефон, iPhone, Android Samsung (?

Bluetooth Слушалки со LED Дисплеј, Безжична Bluetooth V5.0 Нано Слој Smart Конекција, Бучава Поништување на

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

✔️【Siri Говор Асистент】Усвојување на напредни нано интелигентни врска технологија, можете да се разбудите Siri гласовен асистент, повик, да испратите We Chat, да слушате песни, ја прилагодите јачината на звук, следете!. ✔️【Hirus-трајни】 производот има вграден 300 мама капацитет на батеријата, и тоа ќе ви обезбеди со издржливост безбедно и каде било.Може да достигне 48-часовен повик, или дури и до 360 дена долго време во мирување. ✔️【Интелигентни врска】Bluetooth слушалки можете да поврзете два уреди во исто време, со LED моќ на екранот, се префрлат, да играат игри, и повик две погрешно. ✔️【Водоотпорен Дизајн】 IPX7 sweatproof обезбедува безбедно возење и возење на животната средина.Нано слој дизајн се штити слушалки од вода и прашина штета. ✔️【Интелигентни компатибилност】 Bluetooth слушалки поддржува повеќе Стан платформи за i Phone, Android, Samsung, V5.0 hands-free слушалки, повлекување, анти-бучава, погоден за возење / бизнис.Bluetooth слушалките се опремени со прилагодливи и монтажни уво куки, бучава сузбивање и брза конекција.Опис на производот 1. На лесни Bluetooth слушалки нема да предизвика товар на ушите, и на тој начин обезбедува долготрајни носи удобност. 2. Времето на полнење на безжични слушалки е многу краток, но тоа може да се користи континуирано за целиот ден.Да се задоволат потребите на секојдневна употреба. 3. Производот е специјално дизајниран за спорт, трчање, пешачење, џогирање и други активности на отворено.Производ атрибут Канал : стерео Употреба : виси уво тип Тип : Bluetooth слушалки Боја : црна, бела време на Мирување : 360 дена Слушање време : околу 48 H време на Полнење : 2 H Фреквенција одговор : 20 Hz-20 KHz Пакет : приклучок за Слушалки*1 Полнење кабел*1 Уво капи*2 Уво кука*2 Прирачник *1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат