• Новак
GBtroo Мејсон Тегла Централен – рачно изработени Табела Декорација за Farmhouse Кујна и Неправеден Шик Селски Свадба Оркестарот – Антички Бели Стаклени Тегли со Faux Цвеќи

GBtroo Мејсон Тегла Централен – рачно изработени Табела Декорација за Farmhouse Кујна и Неправеден Шик Селски

DEN 2172.00

Достапност
Достапно за нарачка

УБАВА ДОМАШНА ДЕКОРАЦИЈА : рачно изработени, со елегантен дизајн и убави цветни аранжмани, овој мајстор тегла централен за маса е-мора да има што завршува секој дом décor.На уникатен дизајн ќе им даде на вашиот дом рустикален farmhouse на допир кој ќе падне во љубов со.Рачно изработени ДИЗАЈН : Овој дом дрвени décor дел е направен со цврсти дрвени табли, внимателно облик во убава лента и се насликани со внимание да го направите да изгледа рустик и елегантен.Секој од нашите парчиња е уникатен, што ги прави повеќе посебни и-мора да има за вашиот дом.ТОП КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Нашите селски флорални централен е направен со врвен квалитет и издржливи дрво одбори, внимателно поставени заедно со рака за да се обезбеди оваа убава фигура ќе трае многу години да дојде.ЕДИНСТВЕН ПРИСУТЕН : ќе ги освои срцата на сите што со донесување внимателен присутна со нашите сет со мејсон тегли!Со елегантен дизајн и прекрасен цвет аранжман, кој ќе каже не на таков неверојатен присутни?.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : пакетот вклучува сè што ви треба за да ја збогати вашата дневна соба или кујна на маса со неверојатна décor парче!Комплет вклучува античкиот lucency дрвен послужавник, 3 транспарентен мејсон тегли со 3 цветни аранжмани за секоја од нив, со прекрасен рози.Големина : 3 Тегла | Боја : Селски Бела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат