• Новак
Со текот на времето печат шише за вода преносни простор првенство, Инспиративни шише за вода со слама спортови на вода првенство BPA-free обновливи шише за вода со камп

Со текот на времето печат шише за вода преносни простор првенство, Инспиративни шише за вода со слама спортови

DEN 1296.00

Достапност
Достапно за нарачка

·Различни пиење методи, како што се лесни за пиење од голем шише од слама, или полетување и пиење со голема или мала уста, нека можете да уживате во јавните-спречување пие или брз проток на вода.Ако не сте задоволни со производот или треба било каква помош, ве молиме да бидат слободни да контакт.Однесете ја до отворено кампување и пешачење.Широк-устата отворање исто така го прави лесно да се пополни коцки мраз без да остават било остаток вкус на прав или сок.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.· Се користи за пиење, пакувана вода кога сте жедни, но тоа носи отпад на нашите океаните и land The лесен и ергономски дизајн на Ruiying шише за вода го прави погоден за раце и повеќето шише носители.Опремени со единствена мерна скала, тоа може да ви помогне лесно и јасно да ја проверите вашата дневна потрошувачка на вода и да ве потсетам за да останете хидрирани и пиете доволно вода во текот на денот.Тоа е многу преносни и доаѓа со рака.· Ти треба многу работи да се справи со, така што понекогаш заборавајте да пијат вода.Ако не се постигне вашата цел, тоа брзо ќе ве потсети дека треба да почне!Нема повеќе менување на вашиот литургија на секои неколку недели, не повеќе refilling, нема повеќе протекување, нема повеќе оправдувања!Само повеќе вода!Доволен капацитет, лесен за носење, состанок на вода на побарувачката за фитнес и sports Is добар партнер во спортот life Product име : спортски bottle Material : Чаша капак ABS, шише тело TRITAN, храна одделение silicone Color : црна, blue Capacity : 1000ml Weight : 430g Size : 288*81.Висат до тоа на отворено или носат само со еден прст!Единствена време следење на табелата ви помага лесно и јасно ги пратите вашата дневна потрошувачка на вода, тоа да останете хидрирани и пиете доволно вода во текот на денот.·Функционален и практичен дизајн, дизајн на шише тело има скала, можете да ја видите количината на вода и да ужива во различните вкусови на пијалаци, со користење на овошје infuser, можете лесно да додадете овошје, зеленчук, чај или мраз да пијалок, едноставна операција и удобен за носење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Жирафа Акварел Поздравниот Илустрација Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаени�

DEN 859.20

Стигнале Екран Вратата Decals - 5 по Пакет - Чувајте ги Децата на Безбедно - Alert Птици, Кучиња, Деца - Предупредуваат,

Конечно решение за да се спречи судири во екран врати!.Decals се 4" x 4".Работи со Стигнале и Стандард Екрани.З�

DEN 515.76

Домашно милениче Превозникот Симпатична Зајаче Зајакот Харе Возење Автомобил со Велигденски Јајца Мека Еднострани

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

DEN 636.00