• Новак
VASAGLE ТВ Стои со Складирање и Лизгачки Штала Врати за 60-Инчен Телевизии, Центар за Забава Конзола, 53.9, Селски Браун

VASAGLE ТВ Стои со Складирање и Лизгачки Штала Врати за 60-Инчен Телевизии, Центар за Забава Конзола, 53.9,

DEN 1908.00

Достапност
Достапно за нарачка

Честички Board.TV ПРИДРУЖНИК : Upsizing вашиот ТВ?Го стави на ТВ кабинетот на еднакви калибар; идеален за повеќето телевизии до 60", овој ТВ стои со складирање е совршен придружник за да се коло од вашиот кога-го гледа, пуканки-јадење оаза.СКЛАДИРАЊЕ на ВАШИОТ НАЧИН : Лизгачки штала врати на оваа рустикални ТВ кабинет да ви го задржи филмови, игри и забава системи на екранот или скриени далеку; со 2 прилагодливи полиците во средината и 3 кабел дупки, можете да ги организирате вашиот простор за складирање на начинот на кој сакате.ДИЗАЈНИРАН СО НЕГА : Издржливи материјали, како инженерните дрво нека овој ТВ стојат држи до 66 lb, издржливи метална хардвер нуди долгорочна употреба, и удобен тапа задржи лизгачки штала врати на железница.СОБЕРЕТЕ СО ЛЕСНОТИЈА : Монтажа на мебел и не треба да се бараат напреден степен; со детални инструкции и нумерирани делови, можете да ја имаат оваа рустикални ТВ стои со лизгачки штала врати собраа пред да го знам тоа.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : рустикален ТВ застане за 60-инчен Телевизори, прилагодлив нозе за рамнотежа, 2 прилагодливи полиците во средината, 3 дупки за кабелски менаџмент, и професионална грижа на клиентите како тим е подготвен да одговори на прашања.Големина : 53.9".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат