• Новак
На Премиум Багажникот задната врата се Заклучува Actuator Компатибилен со Buick Енклава Кадилак Escalade SRX Chevrolet Equinox Приградски Тахо GMC Терен Yukon

На Премиум Багажникот задната врата се Заклучува Actuator Компатибилен со Buick Енклава Кадилак Escalade SRX

DEN 427.20

Достапност
Достапно за нарачка

OE Замена Багажникот Заклучување Actuator, Директно Одговара.Замена за Buick Енклава 2008-2017; Кадилак Escalade/Escalade ESV 2007-2014, SRX 2010-2016; Pontiac Torrent 2006-2009; Сатурн Vue 2008-2010 Спорт Комунални.Замена за Chevrolet Captiva Спорт 2012-2015, Equinox 2007-2017, Приградски 1500/Тахо 2007-2014, Приградски 2500 2007-2013, Траверс 2009-2017; GMC Acadia 2007-2017, Терен 2010-2017, Yukon/Yukon XL 1500 2007-2014, Yukon XL 2500 2007-2013 Спорт Комунални.Answer : ___________________________ Note : Доаѓа со 4 пина приклучок; Одговара моделот без Моќ Liftgate.Реден Број : 931-299, 13501871, 13502697, 13581406, 13584872, 15195728, 15780269, 15858590.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат