• Новак
X AUTOHAUX 1 Пар за Dodge за Ram меморија 2002-2010 Автомобил Внатрешни работи Покривот Купола Светлина Покрие Надземни Конзола Читање Светилка Леќа Школка Случај

X AUTOHAUX 1 Пар за Dodge за Ram меморија 2002-2010 Автомобил Внатрешни работи Покривот Купола Светлина Покрие

DEN 275.76

Достапност
Достапно за нарачка

Fitment : Одговара за Dodge за Рам 1500 2002-2008, за Dodge за Рам 1500 2500 3500 2003-2009, за Dodge за Ram меморија 4500 5500 2008-2010. OE Број : 5183270 AA, 5183271 AA,74970 05183271. Водоотпорен и не избледени со долго време на изложеност, добар квалитет за трајни употреба, матирано внатрешното лице да дојде во мека светлина, не груби светлина.Совршено ми одговара и го подобрува автомобил внатрешни работи, кои ви даваат подобра возачко искуство.Директно го замените стариот или оштетени.Лесно да го инсталирате, уникатен изглед е исто така добра декорација за вашиот автомобил.Plug and play, директно замена.Матирано внатрешна со мека светлина, не блескави.Изработен од КОМПЈУТЕР материјал, анти нула, водоотпорен , не избледени со долго време на изложеност, добар квалитет за трајни употреба.Fuction : Надземни конзола купола светлина поклопецот на леќите е матирано внатрешното лице да дојде во мека светлина, не груби светлина.Состојба : Нова.Материјал : PC.Леќа Боја : Јасно.OE Број : 5183270 AA, 5183271 AA.Димензија : 9.3x5.2x0.7cm/3.66"x2.05"x0.28"(L*W*H).за Dodge за Рам 1500 2002-2008. за Dodge за Ram меморија 2500 3500 2003-2009. за Dodge за Ram меморија 4500 5500 2008-2010. Ве молиме овозможи 1-3 mm, а разликата се должи на рачно мерење.Бидете сигурни дека тоа е правилна примена тип на моќ прозорецот за префрлање пред ставање ред.Ова е не-ОЕМ производи, додаток само!.Функција : .Plug and play, директно replacement Frosted внатрешна со мека светлина, не блескави.Изработен од КОМПЈУТЕР материјал, анти нула, водоотпорен , не избледени со долго време на изложеност, добар квалитет за трајни употреба.Fuction : Надземни конзола купола светлина поклопецот на леќите е матирано внатрешното лице да дојде во мека светлина, не груби светлина.Состојба : Бренд New Material : PCLens Боја : Clear OE Број : 5183270 AA, 5183271 AADimension : 9.3x5.2x0.7cm/3.66"x2.05"x0.28"(L*W*H).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат