• Новак
HGST MegaScale DC 4000.Б HMS5C4040ALE640 (0F19847) 4TB Coolspin 64MB Кеш SATA 6.0 Gb/s 3.5 во Претпријатието Хард Диск w/ 3 Години Гаранција (Продолжува)

HGST MegaScale DC 4000.Б HMS5C4040ALE640 (0F19847) 4TB Coolspin 64MB Кеш SATA 6.0 Gb/s 3.5 во Претпријатието

DEN 1319.76

Достапност
Достапно за нарачка

4 TB, 64 MB Кеш, 5700 RPM SATA III, Хард Диск.Претпријатието Одделение 3.5" Хард Диск (Наменета за 24/7, Тешки).Се работи за NAS, РАЦИЈА, Backup, Сервер, PC/Mac, Безбедносни системи за видео надзор DVR.HGST Mega Scale 4000 leverages Cool Spin технологија за да се обезбеди најдобри моќ ефикасност (w/TB) што се достапни за datacenter капацитет. 3 годишна Гаранција од Препродавач. 3 годишна Гаранција од Препродавач.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат