• Новак
Autmotive Орган 4 Плоштад Гумена Брана Plug Крајот Капа Покрие RV Camper Приколка - Pack 2

Autmotive Орган 4 Плоштад Гумена Брана Plug Крајот Капа Покрие RV Camper Приколка - Pack 2

DEN 1156.80

Достапност
Достапно за нарачка

Еден пар на гумена брана приклучоци за 4" плоштад браник.Ззп плоштадот дупка во средината за воздух venting и да се користи за отстранување на приклучокот.Овој стил браник приклучете се користи често на Р.В. и приколки.Одговара на стандард 4" плоштад браници и ќе се скрие канализација црева.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат