• Новак
Виткање Медиокритет Обука Седиште,Патување Медиокритет Седиште за Момчиња и Девојки, Одговара Круг & Овална Тоалет, Не се Лизга со Поздравниот Стража, Патна Торба

Виткање Медиокритет Обука Седиште,Патување Медиокритет Седиште за Момчиња и Девојки, Одговара Круг & Овална

DEN 307.92

Достапност
Достапно за нарачка

★СТАБИЛНОСТ И да НЕ се ЛИЗГА : Нашата надгради медиокритет обука тоалетот седиште има 8 парчиња големи не се лизга на силиконски влошки и 2 парчиња против пролизгување токи на дното, чување на деца тоалет обука безбедно седиште во место и не wobble, избегнување на вашите бебиња падне во тоалет.ПОЗДРАВНИОТ ДОКАЗ дел може да се Спречи урината од јавните. ★БЕЗБЕДНОСТ МАТЕРИЈАЛ : Ова патување тоалет седиште е направен на сигурно, не-токсични и без мирис АБС материјал.Оваа здрава и еколошки материјал е безбеден за кожата на допир, без страв од вашиот бебешка кожа алергии. ★ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ТОАЛЕТИ - Овој преклопен медиокритет обука седиште мерки 13.8"L x 11.4 "W x 1"H кога ширевте, одговара на стандард и повеќето издолжена тоалетни седишта.Погоден за употреба од страна на момчиња и девојчиња од 12 месеци и повеќе години. ★СВИТЛИВА ќе ви каже дека медиокритет седишта се совршена за патување.Кога на патот, ќе сакате нешто, тоа е брзо да се постави, и лесно да се чисти.Исто така, ќе сакате нешто што може да се соберат голем број на различни тоалети.Ако сте често на патот, сигурно ќе се најдат на овој медиокритет седиште многу корисни.Она што го прави идеален за патување е дека може да се свитка надолу за да се вклопи во вашата торба.Или можете да ги користите водоотпорен торбичката која доаѓа со тоа.Нашите виткање патување медиокритет седиште е идеален начин да се започне обука на вашето дете како да се користи тоалет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат