• Новак
SMETA 12V Volt Фрижидер 110V Компактен Фрижидер Freightliner Cascadia Фрижидер Полу Камион Мини Фрижидер Исправена Замрзнувачи RV Може да Кулер Camper, 36 qt

SMETA 12V Volt Фрижидер 110V Компактен Фрижидер Freightliner Cascadia Фрижидер Полу Камион Мини Фрижидер Исправена

DEN 8061.60

Достапност
Достапно за нарачка

Модел : DSX-30 B2 U/DSX-40 B2 U/DSX-50 B2 U.Најдобро за freightliner cascadia 2020, полу камион, мали RV, дома, во ученичкиот дом, хотел, во болница, бар, кампување, патување, автомобил, брод, и др.Тоа е помалку ефикасна од компресор фрижидер, за која е потребно околу 6~8 часа да се излади во првата употреба.Целосно пренослив ако купи како подарок.9(длабочина) x 22(висина) инч.Внатрешни работи осветлување : LED.КАКО ДА се ОТКАЖЕ : Откажете во секое време, целосна наплата во рамките на првите 30 дена (под било какви побарувања платени).Храна загуба надомест до $100 по одобрено барање за фрижидери и замрзнувачи.Така е и со 12 V.ПОКРИЕНОСТ ДЕТАЛИ : 100% функционални делови и работна вклучени на производи кои се користат за нормален, апарати за употреба и купени за во последните 30 дена. Оваа Мини Фрижидер е со цел да се подобри вашиот живот и забавни удобност.Напојување : AC 110 V /DC 12 V.Ако има еден напон не работат, само кажи ни, ние ќе се справи со тоа за вас веднаш.Answer : ___________________________ Note : 12 V фрижидер е апсорпција ладење наместо компресор.Се работи целосно тивок и трае 8-10 часа да се излади на првата употреба. ве Молиме не го приклучок во 12 V и 110 V во исто време.Боја : Црна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат