• Новак
XSLadvertis Автомобил Моторни Carburetor Јаглерод Нечистотија Џет Отстрани Игли+Четки за Чистење Алатки цевки чистење на улиците Затнување Janitorial Снабдувач (Боја : Б)

XSLadvertis Автомобил Моторни Carburetor Јаглерод Нечистотија Џет Отстрани Игли+Четки за Чистење Алатки цевки

DEN 283.20

Достапност
Достапно за нарачка

1.Овој сет на алатката може да помогне во чистење на наслагите што не можете да видите.Вие не треба да се валкани вашите прекрасни раце.Овој збир на алатки лесно може да ви помогне да се исчисти аглите што ви пречи. 2.Овој збир на алатки е рѓа-доказ, не-deforming со добра еластичност. 3.Спирала влакната не падне лесно.Успешно внесете внатрешната страна, со што перење јасно и темелно. 4.Додека вие ја користите правилно, нашите carburetor чистење со четка хидрати почиста комплет може да се користи повеќе пати. 5.Погоден за сите авто мотоцикли, АТВ, Заварувач, тетоважа уред, тревник опрема и многу други моќ спорт carburetor.Боја : Б.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат