• Новак
BSIMB 10.1 Инчен Дигитална Слика Рамка, Електронски Фото Рамка со Сензор за Движење - Видео/Фотографии Слајдшоу, Портрет или Пејзаж, Ѕид-Mountable, Поддршка за USB Диск/SD Карти?

BSIMB 10.1 Инчен Дигитална Слика Рамка, Електронски Фото Рамка со Сензор за Движење - Видео/Фотографии Слајдшоу,

DEN 2039.76

Достапност
Достапно за нарачка

"High Definition Екран" : Non - wifi дигитална фото рамка со 10.1 Инчен висока резолуција 1024x600 (16 : 9) на екранот, е за оние кои трагаат по маса или на маса рамка која обезбедува крајната widescreen гледање. "Чувствителен Сензор за Движење" : Оваа функција е исклучено во основната поставка.Дигитална фото рамка може да се постави на авто режим на спиење.Тоа ќе биде автоматски се активира и се игра на слики кога било движење е откриен.Еден сензор за движење заштедува енергија која се исклучи во авто-игра кога собата е празна, и можете да го поставите тајмерот за да го вклучите дигитална рамка за слика или исклучување на определени временски интервали. "Plug and Play" : ве Молиме да го вклучите моќ, тогаш приклучок во SD-картичката/USB диск (до 32 GB, SD card/USB диск не е вклучен), дигитална слика рамка автоматски ќе се прикаже вашите фотографии.Можете да изберете големина на фотографија во прилагодувањата за да се избегне нарушување на фотографијата, лесен за употреба. "Тоа е можно и Корисно Мулти-функции" : Како Фото/Аудио/Видео плеер, оваа дигитална слика рамка доаѓа со часовник,потсетник за календарот функции, вклучително и далечински управувач.Поддршка JPEG/BMP/PNG и 720 P Резолуција : 1024*600 пиксели; Aspect Ratio : 16 : 9 Battery : Изграден во никој батерија ,треба да биде вклучен цело време за користење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат