• Новак
JoyTutus 12 Volt Фрижидер 26 Четвртиот / 25L, Автомобил Фрижидер Со 12/24V DC Мозок и 110V AC Адаптер, -7.6℉ до 50℉, Преносни Замрзнувач за Кампување, Патот Патување, RV, Возило, Камион, Ко

JoyTutus 12 Volt Фрижидер 26 Четвртиот / 25L, Автомобил Фрижидер Со 12/24V DC Мозок и 110V AC Адаптер, -7.6℉

DEN 1353.60

Достапност
Достапно за нарачка

ПАКЕТ & ГАРАНЦИЈА : ќе добиете 1 * Joy Tutus преносни фрижидер + 1 * 6ft AC адаптер (за домаќинство)+ 1 * 11.Празен фрижидер само потреби 18 минути за да се излади на температура од 77℉ 32℉ и 47 минути од 32℉ да -7.Со DC мозок и AC адаптер, можете да го користите овој пренослив фрижидер во автомобил или дома. Основни Автомобил Фрижидер Вовед. Ѕиден Приклучок*1.Долго притиснете го копчето за подесување копче за да го отклучите екранот, кратко притиснете го за да се префрлите MAX или ЕКО режим, долго притиснете повторно додека не слушнете " б " , кратко притиснете го копчето за подесување копче за да се префрлите H/M/L опрема.Можете да plug овој компресор фрижидер во вашето домаќинство 110 V/240 V AC со адаптер или приклучок во вашиот автомобил или батерија со запалка приклучок за полнач. Прирачник За Корисникот*1.Joy Tutus преносни фрижидер ќе обезбеди 2-годишната гаранција за квалитет и животниот век на техничка поддршка.И, на 3 метри DC мозок може да ви овозможи да се одржи на фрижидер каде сакате, backseat, стеблото, или дури и кампување тревникот.MAX/ЕКО РЕЖИМ & USB : Joy Tutus преносни фрижидер може да се прилагоди за да MAX РЕЖИМ за брзо ладење и ЕКО РЕЖИМ за заштеда на енергија.Два начини можат да бидат избрани : ЕКО & MAX.БРЗО ЛАДЕЊЕ & МАГНЕТНА ВРАТА : Joy Tutus автомобил фрижидер може да се прилагоди од -7.Тоа ќе се направи малку бучава и да ја задржите свежи за нивниот живот.Надградена внатрешниот слој на преносни фрижидер е со ладење филмски материјал што може да замрзне надолу до -4°F од 32°F рок од 35 минути. Запалка приклучок Конектор(3,5 метри)*1.Површина е мазна доволно за да биде јасно.Дизајниран со помош на USB порт за полнење, можете да го полните вашиот телефон кога ви се потребни.7 инчи, со обезбедување на доволно простор за instore вашата храна за кратко патување.8 инчи, додека внатрешната големина е 13.5 ft DC мозок(за автомобил и моќ станица) + 1 * прирачник за корисникот.Joytutus 12v Фрижидер*1.ДИМЕНЗИИ & ВГРАДЕНИ се СПРАВИ со : автомобил фрижидер со 26 quarts поддржува патот патници, campers, или други отворено-љубовник на продавница за сладолед, морска храна, грицки, месо, пијалаци, или други ладна храна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат