• Новак
AUTOKAY Пар Предниот Браник Забавува Кука Покрие Капа за Toyota RAV4 2013 2014 2015 Лево Десно

AUTOKAY Пар Предниот Браник Забавува Кука Покрие Капа за Toyota RAV4 2013 2014 2015 Лево Десно

DEN 566.40

Достапност
Достапно за нарачка

Поставување на Возило : Лево, Десно, Напред.Одговара за 2013-2015 Toyota RAV4. Пакет содржи : 1 Пар Предниот Браник Забавува Кука Покрие Капа (Возачот страна и Патнички страна).Функција : Поставување на Возило : Лево, Десно, Пред Fitment : за Toyota RAV4 ЛЕ Спорт Комунални 4-Врата до 2015 за Toyota RAV4 Ограничен Спорт Комунални 4-Врата до 2015 за Toyota RAV4 XLE Спорт Комунални 4-Врата до 2015 за Toyota RAV4 EV Спорт Комунални 4 Врата за 2014 година за Toyota RAV4 ЛЕ Спорт Комунални 4 Врата за 2014 година за Toyota RAV4 Ограничен Спорт Комунални 4 Врата за 2014 година за Toyota RAV4 XLE Спорт Комунални 4 Врата за 2014 година за Toyota RAV4 EV Спорт Комунални 4-Врата 2013 за Toyota RAV4 ЛЕ Спорт Комунални 4-Врата 2013 за Toyota RAV4 Ограничен Спорт Комунални 4-Вратата 2013 за Toyota RAV4 XLE Спорт Комунални 4-Врата 2013 Пакет се вклучуваат : 1 Пар Предниот Браник Забавува Кука Покрие Капа (Возачот страна и Патнички страна) ЗАБЕЛЕШКА : за Комуникација е најдобар начин да се реши проблемот.Ако имате било какви проблеми по купувањето, ве молиме контактирајте со нас во времето, пред отворање на вратите или случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат