• Новак
VIVOSUN 5 x 30ft Тешки-Должност Полиестер Растенијата Пергола Пребивање 1 Пакет

VIVOSUN 5 x 30ft Тешки-Должност Полиестер Растенијата Пергола Пребивање 1 Пакет

DEN 1190.40

Достапност
Достапно за нарачка

Може да го поддржи растенија во нивната природна форма или да ја користите за да се обучат да ги зголеми приносите.Може да го поддржи растенија во нивната природна форма или да ја користите за да се обучат да ги зголеми приносите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат