• Новак
Извршниот Песок - Изградбата Зона

Извршниот Песок - Изградбата Зона

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет на десктоп извршен подарок.Делукс тврдо лента со ултра парична казна песок.Тврдо песок, бисер бел песок, 2 умре-фрлија градежните возила, 3 мини камења, торба на песок, лопата да копа и 2 изградба шишарки.Висок квалитет на десктоп извршен подарок.Делукс тврдо лента со ултра парична казна песок.Тврдо песок, бисер бел песок, 2 умре-фрлија градежните возила, 3 мини камења, торба на песок, лопата да копа и 2 изградба шишарки.Мерки 9.75" x 7.75".Опис на производот Делукс тврдо лента со ултра парична казна песок, кои можете да лажичка до дестинации и тоа далеку!Мерки 9.75" x 7.75".Од Производителот Десктоп Изградбата Зона - современа спин на популарниот Зен градини.Оган до моторот, дестинации тони на нечистотијабез кршење на пот!Тоа е единствениот начин да се игра со голема момче играчки!Вклучува 8" x 10" тврдо песок, ултра бел песок, 2 умре-фрлија возила, 3 мини камења, торба на песок , лопата да копа и чешлање гребло.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат